webdesin

گروه نرم افزاری طوفان با هدف فعالیت در زمینه طراحی وب سایت های حرفه ای پا به عرصه وجود نهاد. در طراحی وب سایت های حرفه ای، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می بایست وب سایت هایی عرضه کنیم که در کنار کارهای دیگران از سراسر دنیا بر یک محمل قرار گیرند و بالطبع توقعات روز افزون کارفرمايان ما را برآورده سازد و نیز به عنوان یکی از موفق ترین شرکتها در زمینه طراحی وب سایت حرفه ای و تخصصی فعالیت نماید.

بالابردن کیفیت وب سایت های ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای شرکت مهرین تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

طراحی وب سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد.

طراحی دقیق و حرفه ای وب سایت، رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت در عین زیبایی، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو (SEO) باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.
یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار به سایت شما سر می زند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند رنگبندی و طراحی وب سایت شما می باشد.

هدف ما طراحی وب سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.
۱۵ سال تجربه ما در طراحی وب سایت، اطمینانی برای شما است که پروژه طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید. مراحل طراحی وب سایت عبارتند از نیاز سنجی، آنالیز رقبا، طراحی قالب سایت، برنامه نویسی، ارتقا رتبه سایت و تست نهایی. همچنین مشاورین ما در تمام مراحل در کنار شما خواهند بود و وب سایت شما را پشتیبانی خواهند کرد و نیز در حال حاضر دو server یکی Linux و دیگری Windows در کانادا کلیه وب سایتهای این شرکت را میزبانی می نمایند که از کیفیت بالائی برخوردارند. و با توجه به شرایط مشتریان محترم این سرورها برای میزبانی وب سایت آنها به آنان پیشنهاد خواهد شد.

طراحی وب سایت شخصی: امروزه اهمیت اینترنت به عنوان یک بستر اطلاعاتی بر هیچکس پوشیده نیست. شما هم می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سایت شخصی داشته باشید و از این طریق با دنیا در ارتباط باشید و ارتباطات جدیدی بدست آورید.

طراحی وب سایت تبلیغاتی: یکی از رایج ترین انواع وب سایت در دنیای وب فارسی، وب سایت های تبلیغاتی هستند. شما هم می توانید یک وب سایت متفاوت با طراحی اختصاصی داشته باشید و در دنیای رقابت اینترنتی حرف جدیدی برای گفتن داشته باشید.

طراحی وب سایت مقوله ای فراتر از طراحی یک قالب گرافیکی زیبا و چشم نواز است. سایتها باید در عین سادگی و زیبایی، کاربردی باشند و همزمان با مد نظر قرار دادن ذائقه و نیازهای متفاوت مخاطبان به سازماندهی و ارایه اطلاعات بپردازند.


webTofan

مراحل و روال انجام پروژه طراحی وب‌سایت

 1. توضیح نیازها و خدمات مورد نظر توسط مشتری
  تحلیل نیازهای مشتری توسط شرکت
  مشاوره و تصمیم گیری در مورد قابلیت های وب سایت
  ارائه یک نسخه اولیه از چیدمان امکانات و بخش های سایت (Paper Prototype)
  طراحی گرافیکی قالب سایت
  تبدیل قالب گرافیکی به کدهای HTML و CSS
  برنامه نویسی قابلیت های داینامیک سایت با استفاده از زبان‌های سمت سرور از قبیل PHP، ASP.Net و …
  آپلود سایت در سرور و تحویل نسخه بتا به کارفرما
  آموزش استفاده از کنترل پنل فارسی سایت
  انجام مرحله تست و عیب یابی توسط کارفرما و شرکت
  آپلود و تحویل نسخه نهایی سایت
  شروع مرحله پشتیبانی فنی


tofan002

چرا گروه نرم افزاری طوفان؟

  با توجه به پیاده سازی تعداد زیادی سایت ‌با قابلیت ها و امکانات متنوع، این گروه در امر یاری رساندن به مشتریان در زمینه تحلیل نیازها و تبدیل ایده ها به واقعیت تجربیات مناسبی دارد.
  طراحان این شرکت حساسیت زیادی در زمینه طراحی گرافیکی شکیل قالب سایت دارند تا ضمن اینکه اصول معماری اطلاعات و جریان اطلاعات را در سایت رعایت کنند، وب سایتی شیک را به لحاظ مباحث زیبایی شناختی طراحی نمایند.
  راحتی کاربرد برای بازدیدکنندگان سایت (Usability) یکی از مواردی است که همواره مورد توجه ما قرار دارد.
  در مرحله تبدیل گرافیک به HTML، ما از روزآمدتریت متد ها استفاده می‌کنیم تا سایت در تمامی مرورگرها و سیستم عامل ها به درستی قابل مشاهده باشد.
  در تمام مراحل برنامه نویسی کلیه نکات فنی لازم جهت ارتقاء رتبه سایت در موتورهای جستجو (SEO) به خوبی رعایت می‌شود.
  ما یک بخش مدیریت محتوا به صورت فارسی و کاملا ساده برای تمامی وب سایت ها آماده می‌کنیم که ادمین سایت از طریق آن به راحتی محتوای سایت را مدیریت می‌نماید.
  در مرحله برنامه نویسی تمامی نکات لازم جهت سبک و بهینه بودن کدنویسی و لود شدن سریع صفحات، Caching، بهینه سازی و نرمال سازی پایگاه داده‌ها، و همچنین مباحث مربوط به امنیت سایت و جلوگیری از نفوذ هکرها را به خوبی رعایت می‌کنیم.
  این گروه پس از تحویل سایت، همواره گارانتی و پشتیبانی از محصولات خود را مد نظر دارد و از رفع نقص و ایجاد تغییرات جزئی تا اعمال تغییرات کلی در صورت لزوم و اضافه نمودن قابلیت و امکانات جدید را برای وب سایت های طراحی شده انجام می‌دهد. لذا با آسوده نمودن خاطر مشتریان از بابت بحث پشتیبانی فنی، سعی داریم کمک کنیم کارفرمایان تمام تلاش خود را برای مدیریت محتوا و همچنین استفاده مناسب از قابلیت های سایت انجام دهند.
  مشاوران شرکت در زمینه نحوه وارد نمودن و ویرایش اطلاعات سایت به نحوی که برای موتورهای جستجو مناسب تر باشد و باعث ارتقاء رتبه سایت در این موتورها شود، به مسئول محتوای سایت آموزش می‌دهند.